reklam
reklam
SON DAKİKA
hava

Karamürsel’ de yeniden refah rüzgarı..

Son Güncelleme :

03 Kasım 2019 - 6:12

/ 166 kez okundu.
reklam
Karamürsel’ de yeniden refah rüzgarı..
reklam

Karamürsel’ de yeniden refah rüzgarı..

Yeniden refah partisi Karamürsel de halkla kucaklaşma programı yaptı. İlçe binasında yapılan, ilçe yönetim kurulu toplantısının ardından Karamürsel sokaklarına inen parti üyeleri, Karamürsel de girilmedik dükkân bırakmadılar.

Vatandaşların toplu olarak bulunduğu kahvehaneler ve kafelerde halka hitap eden Mehmet Aras gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

 

 

İzin almadan parti değil, turşu bile kuramazlar..

Ali babacan ve Davutoğlu’ nun abilerinden izinsiz değil parti, turşu bile kuramayacağını iddia eden Arasın konuşması şu şekilde; “öyle veya böyle bu iktidar döneminde bir makamı işgal eden insanların üzerine dönemin kiri bulaştı. Bu dönemin kirini üzerinde bulunduran insanlara bu millet asla itibar etmeyecektir. Bu yüzden babacan twitter üzerinden partisine isim aramaktan vazgeçsin, boşa kürek çekmesin”

İslam dini de bizim, cumhuriyet te bizim..

Cumhuriyet bayramında İstanbul metrosunda çekilen görüntülere dair görüşü sorulan Aras, bu soruya cevap olarak şunları söyledi.

“Toplumumuzu germeye hiç kimsenin hakkı yoktur. Hepimizin birbirimizin tarzına saygısı olması gerekir. Metroda çekilen bu görüntüler toplum vicdanını rahatsız etmiştir. Aynı şekilde bu duruma tepki olarak, metroda toplu zikir düzenlenmesi de toplum vicdanını rahatsız etmiştir. Samimi duygular gönülden yaşanır. İslam dini de, cumhuriyet te bizimdir.”

Gençler bizim napalm bombalarımızdır!

Yeniden refah partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras’ a program boyunca, Karamürsel il başkanı Mecit Karabulut ve Karamürsel ilçe yönetim kurulu eşlik etti.

Program sonunda il gençlik kolları üyelerine teşekkür eden il başkanı Aras, gençlik teşkilatımız bizim en büyük gücümüzdür. Her bir gencimiz adeta bir napalm bombasıdır. Dedi.

 

 

 

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.