reklam
reklam
DOLAR 18,6367 % -0.01
EURO 19,4653 % 0.29
GRAM ALTIN 1.055,24 % 0,32
ÇEYREK A. 1.725,32 % 0,32
BITCOIN 308.856 -1.906
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

YRP ÇAYIROVA’DAN ÜYE SEFERBERLİĞİ

Son Güncelleme :

30 Ağustos 2020 - 6:29

/ 17 kez okundu.
reklam
YRP ÇAYIROVA’DAN ÜYE SEFERBERLİĞİ
reklam

Yeniden refah partisi çayırova ilçe teşkilatı üye seferberliği başlattı. İlçe yönetimi, üye seferberliği kapsamında partiye üye olmak isteyen vatandaşlar için stant, saha çalışması, ev ve iş yeri ziyaretleri düzenliyor.

Üye çalışması için sahaya inen yeniden refah partisi Çayırova ilçe yönetimi, Akse mahallesinde stant çalışması ve Çağdaşkent mesire alanında piknikçi ailelere yönelik çalışma yaptı.

Stant ve mesire alanında yapılan çalışmalarda vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılaşan yeniden refah partisi Çayırova ilçe yönetimi gün içerisinde gerek Akse mahallesinde ki stant çalışmasında gerek Çağdaşkent mesire alanında birçok üye kaydı gerçekleştirdi. Partiye üye olan vatandaşların bir kısmının parti yöneticilerine Yeniden refah iktidarı için aktif olarak çalışmak istediklerini iletmeleri de dikkatlerden kaçmadı.

Yeniden refah partisinin ülke sorunlarına çözüm olması için her alanda hazırladığı projeler hakkında vatandaşları bilgilendiren ilçe yönetimi üyeleri partinin arge birim başkanlığı tarafından hazırlanan ‘milli kaynak paketi-1’ den de bahsetti.

Üye çalışmaları kapsamında gün içerisinde iş yeri ziyaretleri de gerçekleştiren ilçe yönetimi, Çayırova ve Kocaeli’nin tanınmış esnaflarından Tunahan Organizasyonun sahibi Barış Yavuz Bey’i işyerinde ziyaret ederek kendilerinin üye kaydını gerçekleştirdi.

BU ŞARTLARA DUR DİYEBİLECEK BİR TEK YENİDEN REFAH PARTİSİDİR

Ziyaret sırasında çalışmaları hakkında açıklama yapan Yeniden refah partisi Çayırova ilçe başkan vekili Yaşar Kaygusuz, ‘’maalesef ki ülkemizde her geçen gün ekonomik ve sosyal alanda vatandaşlarımız için şartlar gittikçe ağırlaşıyor, vatandaşın sırtındaki yük artık taşınmaz hale geldi. Yaptığımız saha çalışmaları ve ziyaretler sırasında da bizzat şahit oluyoruz ki vatandaş artık çarşıda, pazarda, markette elini cebine atamıyor ve istediğini alamıyor. Biz Yeniden refah partisi olarak çalışmalarımızın ve projelerimizin hazır olduğunu vatandaşlarımıza bire bir anlatıyoruz bu şartlara, bu pahalılığa dur diyebilecek bir tek Yeniden refah partisidir diyoruz’’ dedi.

 

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.