reklam
reklam
DOLAR 17,9138 % 0.03
EURO 18,3305 % 0.04
GRAM ALTIN 1.030,12 % -0,34
ÇEYREK A. 1.684,24 % -0,34
BITCOIN 22.932,00 -0.88
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

YRP GÖLCÜK SERİYE BAĞLADI

Son Güncelleme :

24 Eylül 2020 - 17:49

/ 35 kez okundu.
reklam
YRP GÖLCÜK SERİYE BAĞLADI
reklam

Mustafa Bayazıt’ın ilçe başkanlığına atanmasının ardından hızlı bir şekilde yönetimini oluşturan ve mahalle temsilciliklerinin atamasını yapan Yeniden refah partisi Gölcük ilçe teşkilatı, bir yandan da seri bir şekilde ziyaretler gerçekleştiriyor.
Yeniden refah partisi Gölcük ilçe teşkilatı, Gaziler derneği ve Kızılay Gölcük şubesi ‘nin hemen ardından İlim Yayma Cemiyeti Gölcük şubesine ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarette, Yeniden refah partisi Gölcük ilçe başkanı Mustafa Bayazıt ve ilçe yönetiminin yanı sıra, ataması yeni yapılan gençlik kolları başkanı Enes Doğaner ve gençlik kolları yönetiminden de katılım sağlandı.

YRP İLE SİYASETE YENİ BİR SOLUK GELDİ
Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan İlim Yayma Cemiyeti Gölcük şubesi başkanı Adem Demir; ‘’öncelikle bizleri ziyaretiniz ve ülkemiz adına oluşturduğunuz alternatif politikalarınızı bizimle paylaşmanız, şahsım ve yönetimim adına bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir derken Yeniden refah partisi’nin kurulmasıyla birlikte ülke siyasetine yeni bir soluk ve heyecan gelmiştir’’ dedi.
İlim Yayma Cemiyeti Gölcük şubesi başkanı Adem Demir’den sonra konuşan Yeniden refah partisi Gölcük ilçe başkanı Mustafa Bayazıt, bizler de ülkemiz ve milletimiz için çıktığımız bu kutlu yolculukta, ilmin yayılmasında ve sosyal hayatın düzene sokulmasında çaba gösteren ve samimi bir gayretle taş üstüne taş koyan kim varsa, milli ve yeniden büyük Türkiye için onları koşulsuz destekleyeceğiz ifadelerini kullandı.
Ziyaret sonrasında partisinin hazırlamış olduğu milli kaynaklar paketi-1 kitabını, İlim Yayma Cemiyeti Gölcük şubesi başkanı Adem Demir’e hediye eden Bayazıt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken nazik ev sahipliklerinden dolayı Adem Demir’e teşekkür etti.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.