DOLAR 18,8213 % 0.06
EURO 20,7500 % 0.35
GRAM ALTIN 1.181,16 % 0,02
ÇEYREK A. 1.931,20 % 0,02
BITCOIN 459.776 4.057
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

YRP KANDIRA İLÇE DİVAN TOPLANTISINI YAPTI

Son Güncelleme :

24 Eylül 2021 - 20:48

/ 14 kez okundu.
reklam
YRP KANDIRA İLÇE DİVAN TOPLANTISINI YAPTI
reklam

İl başkanı Mehmet ARAS İl başkan yardımcıları İbrahim ŞENMEMİŞ, Lütfullah KADIOĞOĞLU nun katılımları ile Kandıra Teşkilatı Eylül ayı ilçe divan toplantısını Mahalle başkanları sandık baş müşahitlerinin katılımı ile yapıldı.

İl başkanı Aras yaptığı açıklamada Ülkenin hızla uçuruma doğru gittiğini, tarımdan dış politikaya, iç politikadan ekonomiye kadar ülke bir çıkmazın içerisine girmiştir.
Aras, iktidar ülkeyi seçilmişlerin değil atanmışların telkinleriyle bir hukuk devleti statüsünden çıkartıp genelgelerle yönetilen bir devlet haline getirmişlerdir. Halk karşısında muhatap alacak ne bir siyasi irade ne bir devlet kurumu bulamamaktadır.

Başkan ARAS iktidar aşı ve zorunlu PCR dayatmasından bir an önce vazgeçmelidir. Bu zorunluluk dolayısıyla işçiyi işverenin, üniversite öğrencisini de Rektörlerin inisiyatifine terk ederek insanları iş-aş ve eğitimle tehdit etmekte olup hukukun üstünlüğü kavramı ortadan kalkmıştır.
Genel başkanlığımızın Zorunlu aşı ve PCR uygulamanın kaldırılması için Danıştay’a yapmış oldukları itirazının da bir an önce karara bağlanması gerektiğini belirten Aras, milletin hukuk sistemine olan güveninin daha fazla zedelenmemesi gerektiğini belirtti.
İl başkanı Aras, hükümetin tarım politikalarını da eleştirerek ithalatının kısıtlanması, yerli tarım ürünlerine destek verilmesi aynı zamanda çiftçilerin yaşamış oldukları zorlukları yerinde tespit ederek gerekli önlemleri ivedilikle almalarını ifade etti.

İlçe Başkanı GÖDEK divanda yaptığı konuşmada tüm engellemelere rağmen seçime en hazır partinin Yeniden Refah Partisi olduğunu belirterek sadece seçimlerde değil diğer zamanlarda da halkımızla iç içe ve kapı kapı dolaşarak partimizi anlatıp aynı zamanda milletimizin sorunlarını yerinde tespit edip gerekli politikalarımızı reel olarak hazırlıyoruz.
Başkan GÖDEK, Kandıranın bir tarım bölgesi olduğunun altını çizerek vatandaşımızın tarım alanında çekmiş oldukları sıkıntının ne olduğunu ve çözümlerinin de mevcut olduğunu ancak bunların yerine getirilmesi için mutlaka iktidara gelinmesi gerektiğini ve bunun için kapı kapı gezerek milletimize Yeniden Refah Partisini ve Milli Görüşü anlattıklarını ve anlatmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

İlçe başkanı GÖDEK, partisinin ilçede tüm mahalle başkanlarının ve sandık müşahitlerinin tamamının atamalarının gerçekleştirilmesi için tüm ilçe teşkilatı olarak gerekli çalışmaları hızlandırdıklarını belirterek 17 Ekim de Genel başkanın katılımı ile gerçekleşecek olan Sandık müşahitleri toplantısında Kandıra’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti.

reklam

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.